Turnike Sistemleri

Turnike Sistemleri, güvenlik, disiplin ve trafik sağlamak için personelin ve diğer kişilerin teknik veya herhangi bir yerde giriş ve çıkışlarını kontrol altına almak için tercih edilmektedir.
Turnike sistemleri çelikten yapılmıştır ve çok dayanıklı ve paslanmaz özelliğe sahiptir.

Sistemlerimiz, personel takip sistemi, devam kontrol sistemleri, giriş kontrol sistemleri ile kullanılabilir.
Biyometrik sistemler ile uyumludur ve en üst düzey güvenlik elde edilebilir.

Sistemlerimiz; Personel takip sistemleri,okul turnike sistemleri gibi çeşitler barındırmaktadır.

Hızlı Transit Turnike; Hızlı geçişler, şık görünümü gerektiren ve şık görünümlü alanlarda kullanılır.
VIP Turnikel; Engelli bireyler veya özel durumlar için kullanılır.
Boy Turnike; Genellikle stadyum gibi alanlarda kullanılır ve çok sağlam bir yapıya sahiptir.
Tripot Turnike; En çok tercih edilen turnikelerden biridir ve bugün yaygın olarak kullanılmaktadır. 3 kollu bulunduğu için Tripot turnike denmektedir.

Turnike fiyatları, turnikenin yapıldığı malzemenin kalitesine ve türüne göre değişmektedir.Turnike fiyatları, döviz dalgalanmalarından da etkilenir.

Turnike sistemleri

Turnike sisteminin avantajları nelerdir? Turnike sistemleri, girişler ve çıkışların düzenli olarak gerçekleşmesini ve disiplinin oluşmasını sağlar.Sistemlerimiz, yetkisiz kişilerin girişini engeller, güvenliği arttırır.Sistemlerimiz, personel devam kontrol sistemi, erişim kontrol sistemi ve diğer pek çok sistem denetime bağlıdır ve raporlama sağlar.paslanmaz çelik yapı ile dayanıklıdır ve şık bir görünüm sağlar.Hızlı bir sistem türüdür ve herkes bunu kullanabilir.Turnike sistemleri günümüzde alanın birçok kullanımını görmüş ve çok önemli bir yere sahiptir.Turnike sistemleri geniş çapta kullanılmazsa, giriş-çıkışlar kontrolsüz olabilir ve bir çok problem ve olumsuz etkilerle karşı karşıya kalabiliriz. Biyometrik bir sistemle çalışıyorsanız, turnike sistemlerinin ek kartlara veya kimlik numaralarına sahip olmasına gerek yoktur. Hem uygulanan alan hem de kendiniz için çok güvenli bir sistemdir.