Turnike Sistemleri

Turnike Sistemi Nedir ? Turnike çeşitleri nelerdir ?
Turnike Sistemi Nedir ?
Turnike Sistemleri belirli bir alana giriş çıkışların kontrolünü sağlamak ve güvenliği üst düzeyde tutmak için kullanılmakta olan bir kontrol sistemidir. Alanlara personel veya kişilerin geçişlerini takip ve kontrol etmenizi sağlayan turnike sistemleri koruma açısından düzen sağlamaktadır. Günlük yaşamda en sık olarak kullanımda olan turnike sistemleri tripod turnike sistemleridir.
Turnike sisteminin avantajları nelerdir?
Turnike sistemleri yetkisiz kişilerin girişini engeller ve bu sayede güvenliği arttırır. Bunun yanısıra turnikeler personel devam kontrol sistemi, geçiş kontrol sistemi ve diğer pek çok sistemin denetiminde çalışabilir ve raporlama sağlar. Paslanmaz çelik yapı ile dayanıklıdır ve şık bir görünüm sağlar. Hızlı ve kolay kuruluma sahip sistem türüdür ve herkes bunu rahatlıkla kullanabilir.Turnikeler günümüzde birçok alanda kullanımın görmüş ve çok önemli bir yere sahiptir. Eğer biyometrik bir sistemle çalışıyorsanız turnikeleri kullanan kişilerin kartlara veya şifrelere sahip olmasına gerek yoktur. Hem uygulanan alan hem de kendiniz için oldukça güvenli bir sistem oluşturmuş olursunuz.
Turnike Çeşitleri Nelerdir ?
Tripod Turnikeleri: İç ve dış ortam için uygun olarak tasarlanmış olan turnikelerimiz farklı yapı ve amaçlarda kullanılabilir. Şirket genel merkezleri, plazalar, fabrikalar, okullar, spor salonları ve konut projelerinde güvenli ve pratik geçişler için kullanılmaktadır.

Swing Gate Turnikeleri: Swing Gate turnikelerimiz VIP ve engelli geçişleri için özel oalrak tasarlanmış ürünlerdir. Estetik görünüm ve dekorasyonun önemli olduğu mekanlarda kullanılmak üzere üretilmiş motorlu turnikelerimizdir.

Hızlı Geçiş Turnikeleri:Hızlı geçiş turnikeleri bankalar, holdingler gibi lüks ve prestijin ön plana çıktığı yoğun ziyaretçi ve personel girişinin gerçekleştiği binalar için tasarlanmış iç ortam ürünleridir. Hızlı geçiş turnikeleri mimar ve dekoratörlere değişik tasarım imkanı sunmaktadır.

Boy Turnikeleri:Boy turnikeleri, kontrollü geçişi sağlamak amacıyla genellikle stadyumlar, cezaevi ve tevkif evleri, aynı zamanda yüksek güvenlik ihtiyacı duyulan yerlerde kullanılmaktadır. İç ve dış ortamda kullanılabilen bu turnikeler 2, 3 veya 4 kanatlı modelli seçenekleri ile tercihe göre paslanmaz çelik veya boyalı olarak üretilmektedir.

Bu ürünü sepete eklediniz:

tr_TRTürkçe