TR-Face 200 Yüz Tanıma Terminali

TR-Face 200 Yüz Tanıma Terminali

TR FACE – 200 Yüz Tanıma Terminali, hassas kameraları ve optik sensörleriyle hızlı ve güvenli bir geçiş sağlar. 2000 Kart + Şifre ve 800 Yüz Tanıma hafızası ile kullanıcılarına her alanda çözüm sunmaktadır. Laboratuvarlar, fabrikalar, cezaevleri ve bankaların yanı sıra siteler, depolar gibi endüstriyel ve ticari alanlar için ideal bir geçiş kontrol terminalidir.

Açıklama

TR FACE – 200 Yüz Tanıma Terminali Genel Özellikler


TR FACE – 200, Yüz tanıma + kart + şifre olanağı sunmaktadır. Aynı zamanda sadece kart, şifre, yüz tanıma kullanmakla beraber şifre + kart gibi farklı opsiyonları bir arada kullanma özelliğini kullanıcılarına sunmaktadır.

İç mekan kullanımlarına uygun olan cihazımız, 800 yüz tanıma, 2.000 kart + şifre, 80.000 log ve 900 fotoğraf kayıt hafızası bulunmaktadır. TCP/IP bağlantısı ile yazılım kontrol edilebilir ve USB bağlantısı ile tüm log cihazdan kolaylıkla alınabilir.

TCP/IP iletişim protokolü ile bilgisayar ile doğrudan haberleşen okuyucudan log bilgileri, giriş-çıkış raporları, kişi bazlı yetkilendirmeler, gün, hafta, ay bazında raporlar kolaylıkla yazılım üzerinden alınabilmektedir. 2.8 inc. dokunmatik renkli ekranı ve türkçe menüsüyle kullanımı oldukça kolaydır. Sisteme kaydedilen kişilerin fotoğraf, isim ve ID numarası gibi bilgiler geçiş esnasında cihaz üzerinden görülebilmektedir. Dahili rölesi sayesinde kapı ve turnike açma işlemleri gerçekleştirebilmektedir.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“TR-Face 200 Yüz Tanıma Terminali” için yorum yapan ilk kişi siz olun

tr_TRTürkçe