PDKS - Personel Devam Kontrol Sistemi

Moonwell Personel takip sistemi  diğer bir adıyla PDKS ve sistemleri özellikle büyük ölçekli şirketler için oldukça önem taşımakta. Moonwell Türkiye PDKS – Personel Devam Kontrol Sistemi, personeli gerçek zamanlı olarak izleyebilen tamamen entegre bir personel izleme çözümüdür. Sistem birkaç bileşene sahip:

1.Personel Takip Yazılımı
2.Parmak izi tarayıcı

Bu bileşenler, personeli bulmak için birlikte çalışır ve herhangi bir iş ortamında ihtiyaçlarını karşılamak üzere özelleştirilebilir. Moonwell Türkiye Personel İzleme Sistemi, personelinizin işyeri güvenliğini, güvenliği ve hesap verebilirliğini sağlamak için tam olarak nerede olduğunu bilmenizi sağlar.

Burada işlem şöyle ilerliyor;

ADIM 1: Tüm personelinizin parmak izleri birer birer alınıyor. Sonrasında ise istenilen noktalara Moonwell Türkiye parmak izi personel izleme sistemleri kurulur.

ADIM 2: Personelinizin böylece parmak izi kayıtları oluşturulmuş oldu ve izlenebilir duruma getirildi. Bu bilgi daha sonra Moonwell Türkiye Personel Yerleştirme Yazılımı’na aktarılır. Sezgisel bir arayüz sayesinde, bir bilgisayardan, uzaktan web tarayıcınızdan veya hatta bir mobil cihazdaki personeli izleyebilir ve takip edebilirsiniz.

Ek bilgiler:
Moonwell Türkiye Personel Takip Sistemi size şunları sağlar:

-Personelinizin nerede olduğunu anlık takip etme imkanı.
-İşyeri güvenliğini arttırma.
-Personel erişim kontrolü sağlama.
-Uzak ortamlarda personel görünürlüğünü artırma.
-Operasyonel verimliliği optimize etme.

Bu ürünü sepete eklediniz:

tr_TRTürkçe