GT-40 Bekçi Tur Sistemi

GT-40 Bekçi Tur Sistemi

 GT-40 Bekçi Tur Sistemi , bekçilerin bulunduğu alanlarda bekçilerin her noktayı kontrol ettiğini takip edebilmek amacıyla tasarlanmıştır. Yazılım üzerinden ne sıklıkla kontrol yapılacağı gibi kontrol ayarları yapılabilir.

Açıklama

Bekçi Tur Sistemi Nedir ?

Bekçi tur kontrol sistemleri herhangi bir mekanın güvenliğini sağlamakla yükümlü olan Güvenlik Görevlilerini kontrol etmek amacıyla kullanılan bir sistemdir. Mekanik kurmalı Bekçi Tur sistemi ile yapılan bu kontroller, günümüz teknolojisinde yerlerini elektronik ve bilgisayar tabanlı bekçi tur sistemlerine bırakmıştır. Bekçi Tur Sistemi sayesinde mülk ve mallarınızı emanet ettiğiniz güvenlik görevlilerinin, sorumluluklarını yerine getirip getirmediklerini tespit etmeniz daha da kolay hale gelmiştir.

Bekçi Tur Sistemi Nasıl Kullanılır?

Bekçi Tur Kontrol Sistemi kurulumu ve kullanımı oldukça kolaydır. Bilgisayar yazılımı ile öncelikle güvenlik noktaları ve güvenlik görevlilerine ait kimlikler tanımlanır. Daha sonra güvenlik görevlisi kendine ait kimliği tura çıkarken ana üniteye dokundurarak tura başlar; firmanın çeşitli yerlerine asılan güvenlik noktalarına dokunmak suretiyle turu tamamlar. Tur süresince devam eden bu hareketler daha sonra bilgisayar yazılımı ile PC ortamında saklanarak istenilen her an raporlanabilir. Pc ortamında saklanan bu kayıtlar sayesinde Güvenlik Görevlileri’nin hangi tarih ve saat’de hangi güvenlik noktalarını dolaşıp dolaşmadıkları raporlanabilir.

Bekçi Tur Sistemi Özellikleri

  • IP68 koruma sınıfına sahip olup, toz ve su geçirmez özelliğe sahiptir. Bu bağlamda diğer benzer ürünlerde yaşanan, yağmurlu havalarda güvenlik noktalarını okumama sorununu tamamen ortadan kaldırır.
  • Bilgisayara sürücü yüklemeye gerek kalmadan usb bellek gibi tak & çalıştır özelliğine sahiptir.
  • MS Windows tüm işletim sistemlerinde çalışır. (32 Bit & 64 Bit)
  • 12.000 Kayıt (log) kapasitesi ve 1.500 kontrol noktası ve güvenlik görevlisi kimliği tanıtıabilir.
  • Kolay kullanımı ve ergonomik tasarımıyla Bekçi Tur Kontrol Sistemleri “En etkili koruma ve kontrol” imkanı sağlar.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“GT-40 Bekçi Tur Sistemi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe