Kurumsal

Moonwell Kurumsal

Moonwell markası olarak  2006 yılında başlayan RFID kart okuyucu Ar-Ge faaliyetlerimizin neticesinde  ilk olarak MW-110 okuyucusunu piyasaya sunduk. Sektörümüzde ihtiyaç duyulan ürünleri üretmeyi ve kapasite olarak da talebi karşılamayı hedefledik. Yerli Teknoloji, Yerli Üretim ilkemiz ile bugüne kadar 125 Khz ve 13,56 Mhz frekanslarında 20’nin üzerinde ürün ve bunlara ilişkin yazılımlar ürettik, geliştirdik ve halen devam ediyoruz.

11 yılın sonunda yeni bir heyecanla markamız firma adımız oldu.

MOONWELL TEKNOLOJİ LTD. ŞTİ. olarak tescil haklarına sahip olduğu MOONWELL ve CROSSWAY markaları ile Geçiş Kontrol, PDKS ürünleri, Asansör kat yetkilendirme çözümleri, Akıllı Otopark sistemleri  ve haberleşme arabirimleri üretiyoruz.  Bayi kanalıyla proje içeriğindeki tüm ürünleri stoklarımızla karşılamak için ürettiğimiz ürünlerin yanısıra çevre ürünleri  Elektrikli Manyetik Kilitler, Butonlar,  Turnike,  RFID tag, Kart vb. ürünleri de ithal ediyoruz.

12 yılı aşan tecrübe ve yenilenen firma adımızla teknik servis ve üretim anlayışımız da gençleşiyor, yenileniyor.

NEDEN MOONWELL ÜRÜNLERİ?

Teknik Destek

Sizi ve yaptığınız işi önemsiyoruz. Ürünlerimizden satın alarak %100 ücretsiz destek alabilirsiniz.

Garanti

2 yıl içinde cihazlarda meydana gelecek herhangi bir hatada ücretsiz bir şekilde cihazınızın sorununu giderebilir.

Özel Çözümler

Projelerinize özel çözümlerimiz ile en uygun maliyet ile ihtiyaç duymuş olduğunuz her türlü senaryoda sizlerin yanınızdayız.
tr_TRTürkçe