Geçiş Kontrol Sistemleri

Geçiş Kontrol Sistemleri

Geçiş kontrol sistemleri , işletmelerin başta güvenlik olmak üzere, izleme ve kontrol amaçlı en çok tercih ettikleri sistemlerin başında gelmektedir.Geçiş kontrol sistemleri, yangın ve hırsızlık tetikleme entegrasyonu, bilgisayar ve yazılımdan bağımsız lokal ve global olarak antipassback ve geçiş anında fotoğraf kaydı gibi özellikleriyle rakiplerinden ayrılmaktadır.

Geçiş kontrol sistemleri, parolalar, kişisel tanımlama numaraları (PIN’ler), biyometrik taramalar ve fiziksel veya elektronik anahtarlar da dahil olmak üzere giriş kimlik bilgileri yoluyla yetkilendirme tanımlama, kimlik doğrulama, erişim yetkisi ile gerçekleştirir. SQL yazılım seçeneği ve ethernet üzerinden paneller arası haberleşme seçenekleri de bulunmaktadır.

Moonwell geçiş kontrol sistemleri, bilgisayardan bağımsız 7/24 çalışabilme, bina içindeki ve dışındaki personel listesine erişim sağlama özellikleriyle ve interaktif ziyaretçi yönetim modülü sayesinde işletmenizin iş yükünü hafifletecektir. Kapı alarmları, 11 farklı dil seçeneği, harita ve kroki üzerinden izleme, tek panel üzerinde kart okuyucu ve parmak izi okuyucu kullanabilme, otomatik mail gönderme, interlock kapı geçiş kontrolü özellikleri de geçiş kontrol sistemlerini öne çıkarmaktadır.

Moonwell Türkiye olarak sizlere sunduğumuz geçiş kontrol sistemlerinin başında ise asansör kat yönlendirme sistemlerikartlı ve şifreli geçiş sistemleri,  UHF , ve parmak izi geçiş kontrol sistemleri gelmektedir.

Tüm bu hizmetlerimize Moonwell Türkiye garantisi ve üstün kalitesiyle anında ulaşmak için bizimle iletişime geçin.