Geçiş Kontrol Sistemleri

Geçiş Kontrol Sistemleri Nedir? Nerelerde Kullanılır?
Geçiş Kontrol Sistemleri Nedir?
Geçiş kontrol sistemi , işletmelerin başta güvenlik olmak üzere, izleme ve giriş çıkışın kontrolü amaçlı en çok tercih ettikleri sistemlerin başında gelmektedir. Moonwell geçiş kontrol sistemleri, yangın ve hırsızlık tetikleme entegrasyonu, bilgisayar ve yazılımdan bağımsız lokal ve global olarak antipassback ve geçiş anında fotoğraf kaydı gibi özellikleriyle rakiplerinden ayrılmaktadır.
Geçiş Kontrol Ürünleri Neden Tercih Edilmelidir?
Geçiş kontrol ürünleri şifre cihazları, kartlı geçiş cihazları, biyometrik tarama cihazları olmak üzere geçiş kontrol yöntemleri ile yetkilendirme tanımlama, kimlik doğrulama ve kişilerin girişi yapmaya izni için erişim yetkisi vermesi ile gerçekleştirir. SQL yazılım seçeneği ve ethernet üzerinden paneller arası haberleşme seçenekleri de bulunmaktadır.

Moonwell geçiş kontrol sistemleri, bilgisayardan bağımsız 7/24 çalışabilme, bina içindeki ve dışındaki personel listesine erişim sağlama özellikleriyle ve interaktif ziyaretçi yönetim modülü sayesinde işletmenizin iş yükünü hafifletecektir. Kapı alarmları, 11 farklı dil desteği, harita ve kroki üzerinden izleme, tek panel üzerinde kart okuyucu ve parmak izi okuyucu kullanabilme, otomatik mail gönderme, interlock kapı geçiş kontrolü özellikleri de geçiş kontrol sistemlerini öne çıkarmaktadır.

Moonwell Türkiye olarak sizlere sunduğumuz geçiş kontrol sistemlerinin başında ise asansör kat yönlendirme sistemlerikartlı geçiş ve şifreli geçiş sistemleriUHF ve parmak izi okuyucular gelmektedir.

Tüm bu hizmetlerimize Moonwell Türkiye garantisi ve üstün kalitesiyle anında ulaşmak için bizimle iletişime geçin.

Bu ürünü sepete eklediniz:

tr_TRTürkçe