Otopark bariyer sistemleri, her türlü istenmeyen kontrolsüz girişi engellemek için kullanılır.
Bunun yanısıra giriş ve çıkışların kontrollü olmasının istendiği yerler için en etkili çözümdür.Bugün neredeyse her otoparkta bariyer sistemi bulunmaktadır.

Güvenliğe ek olarak, araçların akıllı otopark sistemleri sayesinde erişim kontrolünü sağlayan bariyer sistemleri tüm hava şartlarına dayanıklı paslanmaz çelik gövdeden yapılmıştır ve iç ve dış ortam farketmeksizin kullanılabilir.
Bu kollu bariyerlerin kol uzunlukları kullanacağınız otopark giriş alanına göre değişmekte ve her ihtiyacınıza uygun bir çözüm sunmaktadır.

Kollu bariyerleri, siteler, havaalanları, işletmeler, iş merkezleri, meydanlar ve tüm alanlarda otoparkınızı güvenle koruyabilirsiniz.
Kollu bariyerler ayrıca üst düzey güvenlik çözümleri olan parmak izi, yüz taraması veya daha basit güvenlik çözümü olan kartlı geçiş kontrol sistemleri kullanılarak da tetiklenebilir.

Ancak bunların hepsinde bir görevliye ihtiyaç duyulmaktadır.Görevliye ihtiyaç duyulmaksızın çalışması mümkün olan Moonwell OGS sistemleri sizlerin hızlı bir şekilde geçiş yapmanızı ve geçişlerin raporlarını istediğiniz zaman görebilmenizi sağlar.

Kollu bariyerler, güvenlik açısından oldukça gelişmiş olup araç geçiş sırasında bariyer kolu hizasında durduğunda hareket sensörü aracı fark eder ve bariyer kolunun kapanması gerçekleşmez.
Araç geçişi tamamlandığında, bariyer kolu kapanmaya başlar.Bunun yanı sıra yangın, deprem veya felaket gibi alarmlar durumunda kollar çalıştırılmayacak ve serbest geçiş sağlanacaktır.

You've just added this product to the cart:

en_USEnglish