Anviz İris Tarayıcı

Anviz İris Tarayıcı

Anviz İris Tarayıcı, şık bir tasarıma ve güçlü bir performansa sahiptir. BioNANO algoritmasını benimseyen sistem, biyometrik kayıt, bireysel tanımlama ve erişim kontrolünde üst düzey güvenlik sağlarken en doğru, kararlı ve hızlı iris tanıma sağlar. Karmaşık ve rastgele bir desen içeren iris, kişinin hayatı boyunca benzersiz ve stabildir ve en az değişimden etkilenir. Iris tanıma, bir kimseyi kesin olarak doğrulamak için en doğru ve en hızlı seçenek haline gelir.

  • Açıklama
  • İncelemer (0)

Açıklama

Anviz İris Tarayıcı, üç renkli led göstergesi ile kullanıcının gözlerini uygun mesafeye yerleştirmesini ve görüntü almanın kolay kabul edilebilir ve rahat olmasını sağlar. Sizlere bu görsel göstergeler sayesinde eşsiz bir kullanıcı deneyimi sunar. BioNANO algoritması ile insanları bir saniyeden daha kısa sürede tanımlar ve dakikada 20 kişiye kadar işler. UltraMatch teknolojisi sayesinde ortamdaki ışık seviyesi farketmezsizin tüm ortamlarda çalışır. Bu teknoloji sayesinde ister numaralı gözlük istersenizde güneş gözlüğü veya gözlerinizde kontakt lens hatta yüzünüzde maske dahi olsa iris tarayıcı sizi tanıyabilir. İris tarayıcı, belirli ortamlarda diğer biyometrik kimliklerden daha kullanışlı olabilir. Aşınmış ve  yaralanmış bir parmak izi veya ortamda çoğunlukla eldiven kullanılıyorsa parmak izi sistemi sizin için uygun olmayacaktır. UltraMatch İris tarayacı sistemleri böyle ortamlarda sizler için daha uygun olur.

İris tanıma, tüm biyometrik teknolojilerden çok daha güvenli bir tanımlama yoludur. İkizlerde dahi farklı iris dokuları vardır. İris dokuları kişinin hayatı boyunca Sabir kalır ve kolayca zarar görmez veya çizilmez.Bu sayede hem güvenli hemde stabil kontrol sağlanır.İris Tarayıcı kişinin irisini temassız bir şekilde taradığı için kullanımı en kolay ve kullanıcı dostudur.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“Anviz İris Tarayıcı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Bu ürünü sepete eklediniz: