Aktif RFID Okuyucular

Aktif RFID Okuyucular

Aktif rfid okuyucu (RFID), nesnelere eklenen RFID etiketleri otomatik olarak tanımlamak ve izlemek için elektromanyetik alanları kullanan bir teknolojidir. Etiketler elektronik olarak saklanan bilgileri içerir. Pasif etiketler yakındaki bir aktif RFID okuyucu sorgulayan radyo dalgalarından enerji toplar. Aktif etiketler ise bir yerel yerel güç kaynağına (pil gibi) sahip olur ve RFID okuyucu aracılığıyla yüzlerce metre mesafeden bile çalıştırabilir. Bir barkodun aksine, etiketin okuyucunun görme çizgisi içinde olması gerekmez, bu nedenle izlenen nesneye gömülü olabilir. RFID, Otomatik Tanımlama ve Veri Yakalama (AIDC) için bir yöntemdir.

RFID etiketleri bir çok endüstride kullanılır, örneğin üretim sırasında bir otomobile takılan bir RFID etiketi, ilerleme durumunu montaj hattı boyunca izlemek için kullanılabilir; RFID etiketli ilaçlar antrepolarla takip edilebilir; Hayvancılık ve evcil hayvanlara RFID mikroçipleri yerleştirmek hayvanların pozitif tanımlanmasına olanak tanır. Bu konunun yüzlerce örneği mevcuttur.

RFID etiketleri nakit, kıyafet ve eşyalara bağlanabileceği gibi, hayvanlara ve insanlara da yerleştirilebildiğinden, kişisel olarak bağlantılı bilgilerin rızası olmadan okunması ciddi gizlilik kaygısı yaratmıştır. Bu endişeler, gizlilik ve güvenlik konularına yönelik standart spesifikasyon geliştirme ile sonuçlandı. ISO / IEC 18000 ve ISO / IEC 29167, izlenemezlik, etiket ve okuyucu kimlik doğrulaması ve havadan uzak gizlilik için çip şifreleme yöntemlerini kullanmaktadır. ISO / IEC 20248, veri, kaynak ve okuma yöntemi özgünlüğü sağlayan aktif RFID okuyucu ve barkodlar için dijital imza veri yapısını belirtir. Bu çalışma ISO / IEC JTC 1 / SC 31 Otomatik tanımlama ve veri yakalama teknikleri ile yapılır. Etiketler, satış işlemlerini hızlandırmak ve müşterilerin ve çalışanların hırsızlığı önlemek için mağazalarda da kullanılabilir.

Moonwell UHF Araç Cam Etiketi, Plaka tagı ve Kart

RFID UHF etiketler araç geçişleri hem otopart giriş çıkış yönetimi, ücretli ve /veya abone yönetimi, otoyollar iiçin araç tanıma olarak kullanılmaktadır. Moonwell araç camı etiketleri

UHF frekansında EPC GEN 2 standardında üretilmektedir. Araç camı için özel geliştirilen moonwell etikeler UV (ultraviyole) ışınlarına karşı, araç camında oluşan nem ve güneş ısısna karşı özel koruyucu kılıf ile  üretilmektedir.

Moonwell RFID Etiket Modelleri ve Fiyatları

Bu alanda uzman isimlerden olan Moonwell teknoloji farkıyla ülkemizde yerel imkanlarla ürettiğimiz aktif RFID okuyucu etiketler, amacınız doğrultusunda son teknolojiyle ve en üstün kaliteyle üretilip hizmetinize sunulmakta. Kendi üretimimiz olan ürünleri satın aldıktan sonra özel Moonwell garantisiyle uzun zamanlar boyunca gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ayrıca ürünlerimiz kalitesinin yanı sıra en uygun fiyatlarla hizmetinize sunulmaktadır.

Proximity ve Mifare Kart Modelleri ve Fiyatları

Aynı zamanda Moonwell ürünlerinin yanı sıra sitemizde Proximity ve Mifare kart okuyucuları ve RFID etiket sistemleri de mevcuttur. Bu ürünleri de aynı şekilde kendi çözümlerimiz gibi kalite garantisi ve uygun fiyat seçenekleriyle sizlere sunuyoruz. Ürünlerimizi 7/24 garanti kapsamında satın aldıktan sonra her türlü desteği size sunuyoruz.

125Khz Proximity  Kart

125Khz Frekans, EM4100 uyumlu , 64 bit  Read Only, Yazılamaz, Manchester Encoding, PVC  Beyaz laminasyon termal ve ofset baskıya uygun yüzey, -20°C – +50°C, Iso size ( kredi kartı ölçülerinde) 85.6 × 54 × 0.86 ( mm )

13.56 MHz Mifare Kart

13.56 MHz Frekansında, ISO14443A protokolü, 32 Bit ID, 1024 Byte EEPROM hafıza, PVC Beyaz laminasyon termal ve ofset baskıya uygun yüzey, -20°C – +50°C, Iso size ( kredi kartı ölçülerinde) 85.6 × 54 × 0.86 ( mm )