GEÇİŞ KONTROL SİSTEMLERİ

Geçiş kontrol sistemleri bugün ticari alanlardan konutlara kadar güvenliğin önemli olduğu tüm alanlara uzanan geniş bir kullanım alanına sahiptir.

OTOPARK ARAÇ GEÇİŞ VE YÖNETİMİ

Akıllı Otopark Sistemleri, her türlü ticari ya da diğer amaçlarla oluşturulmuş olan otopark alanlarında giriş çıkışların kontrol altında tutulmasını ve güvenliğini sağlar.

ASANSÖR KAT YÖNLENDİRME SİSTEMİ

Asansör kat yönlendirme sistemi güvenliğin önemli olduğu alanlarda kullanıcıların 128 kata kadar sadece sadece izin verilen katlara çıkış yapmasını sağlar.

Teknik Destek

Sizi ve yaptığınız işi önemsiyoruz. Ürünlerimizden satın alarak %100 ücretsiz destek alabilirsiniz.

GARANTİ

Tüm Moonwell ürünleri 2 yıl garanti kapsamında satılmaktadır. Bu süre içinde,  cihazlardaki  herhangi bir üretim hatası bedelsiz tamir edilecektir.  Sorun 30 gün içinde giderilemez ise değişim talep edebilirsiniz.

ÖZEL ÇÖZÜMLER

Projelerinize özel yazılım veya donanım değişiklikleri  en uygun maliyetle ve teknik alt yapı sağlanarak karşılanacaktır. İhtiyaç duyduğunuz her türlü senaryoda sizlerin yanınızdayız.
BLOG
RFID Otopark Geçiş Sistemleri

RFID Otopark Geçiş Sistemi ( HGS ) ve Plaka Tanıma

RFID Otopark Geçiş Sistemi ( HGS ) ve Plaka Tanıma Sistemi nasıl ortaya çıktı? Artan araç sayısı ve otopark kapasite... Daha fazla oku